Emmy-winnaars 2017: de volledige lijst
We zullen de hele nacht live updaten.
De Primetime Emmy Awards 2017 werden uitgezonden op zondag 17 september en eerden de beste tv-series en uitvoeringen die werden uitgezonden tussen juni 2016 en mei 2017.
De Emmy-ceremonie van elk jaar heeft ongetwijfeld zijn eigen dominante verhaallijnen (de Emmy's van 2016 waren grotendeels van) Game of Thrones en Veep , bijvoorbeeld). Dit jaar, de grootste verhalen waren HBO's Grote kleine leugens winnen vijf prijzen, met name in de categorieën Outstanding Miniseries, Outstanding Supporting Actor en Supporting Actress in een miniserie, Outstanding Directing in een miniserie en Outstanding Lead Actress in een miniserie.
De andere grote winnaar van de avond was de eerstejaarsserie en de eerste genomineerde Het verhaal van de dienstmaagd . De show won op zondag vijf prijzen: Outstanding Drama Series, Outstanding Directing in a Drama Series en Outstanding Writing in a Drama Series, naast Ann Dowd die Outstanding Supporting Actress in een Drama Series won en Elisabeth Moss die Outstanding Lead Actress in een Drama won. Serie. Gecombineerd met Alexis Bledels eerdere overwinning voor Outstanding Guest Actress in een Drama, een cinematografieprijs en een productieontwerpprijs, die werden aangekondigd tijdens de Creative Arts Emmy's van vorige week , de show verzamelde in totaal acht Emmy's.
Hier is de volledige lijst met Emmy-winnaars van 2017:
Uitstekende mannelijke bijrol in een dramaserie
Jonathan Banks ( Je kunt beter Saul bellen )
Michael Kelly ( Kaartenhuis )
John Lithgow ( De kroon )***WINNAAR
Jeffrey Wright ( Westworld )
Mandy Patinkin ( thuisland )
David Harbor ( Vreemde dingen )
Ron Cephas Jones ( Dit zijn wij)
Uitstekende vrouwelijke bijrol in een komedieserie
Leslie Jones ( Zaterdagavond Live )
Kate McKinnon ( Zaterdagavond Live )***WINNAAR
Vanessa Bayer ( Zaterdagavond Live )
Kathryn Hahn ( Transparant )
Judith Light ( Transparant )
Anna Chlumsky ( Veep )
Uitstekende vrouwelijke bijrol in een gelimiteerde serie of film
Regina King ( Amerikaanse misdaad )
Laura Dern ( Grote kleine leugens )***WINNAAR
Jackie Hoffman ( Vete: Bette en Joan )
Shailene Woodley ( Grote kleine leugens )
Judy Davis ( Vete: Bette en Joan )
Michelle Pfeiffer ( De tovenaar van leugens )
Uitstekende regie voor een comedyserie
Donald Glover ( Atlanta )*** WINNAAR
Jamie Babbit ( Siliconen vallei )
Mike Rechter ( Siliconen vallei )
Morgan Sackett ( Veep )
David Mandel ( Veep )
Dale Stern (Veep)
Outstanding Variety Sketch Series
Zaterdagavond Live ***WINNAAR
Opmerkelijk schrijven voor een dramaserie
Joe Weisberg en Joel Fields ( De Amerikanen )
Gordon Smit ( Je kunt beter Saul bellen )
Peter Morgan ( De kroon )
Bruce Miller ( Het verhaal van de dienstmaagd )***WINNAAR
De gebroeders Duffer ( Vreemde dingen )
Lisa Joy en Jonathan Nolan ( Westworld )
Uitstekende mannelijke bijrol in een komedieserie
Louie Anderson ( manden )
Ty Burrell ( Moderne familie )
Alec Baldwin ( Zaterdagavond Live )***WINNAAR
Tituss Burgess ( Onbreekbare Kimmy Schmidt )
Tony Hale ( Veep )
Matt Walsh ( Veep )
Uitstekend Regie voor een gelimiteerde serie, film of dramaspecial
Jean-Marc Vallée ( Grote kleine leugens )***WINNAAR
Noah Hawley ( Fargo )
Ryan Murphy ( Vete: Bette & Joan )
Ron Howard ( Genie )
James Marsh ( de nacht van )
Steve Zaillian ( de nacht van )
Uitstekende mannelijke bijrol in een gelimiteerde serie of film
Alexander Skarsgrd ( Grote kleine leugens )***WINNAAR
Alfred Molina ( Vete: Bette en Joan )
David Thewlis ( Fargo )
Bill Camp ( de nacht van )
Stanley Tucci ( Vete: Bette en Joan )
Michael K. Williams ( de nacht van )
Opmerkelijke Schrijven voor een Variety Series
Volledig frontaal IN met Samantha Bee
Vorige week vanavond IN met John Oliver * **WINNAAR
S avonds laat IN met Seth Meyers
De late show IN met Stephen Colbert
Zaterdagavond Live
Uitstekende vrouwelijke bijrol in een dramaserie
Uzo Aduba ( Oranje I is het nieuwe zwart )
Ann Dowd ( Het verhaal van de dienstmaagd) ***WINNAAR
Chrissy Metz ( Dit zijn wij )
Millie Bobby Brown ( Vreemde dingen )
Samira Wiley ( Het verhaal van de dienstmaagd )
Thandie Newton ( Westworld )
Opmerkelijk schrijven voor een comedyserie
Donald Glover ( Atlanta )
Stephen Glover ( Atlanta )
Aziz Ansari en Lena Waithe ( Meester van niemand ) ***WINNAAR
Alec Berg (NL) Siliconen vallei )
Billy Kimball ( Veep )
David Mandel ( Veep )
Opmerkelijk schrijven voor een gelimiteerde serie, film of drama
David E. Kelley ( Grote kleine leugens )
Charlie Brooker ( Zwarte spiegel: San Junipero ) * **WINNAAR
Noah Hawley ( Fargo )
Ryan Murphy ( Vete: Bette en Joan )
Jaffe Cohen, Michael Zam en Ryan Murphy ( Vete: Bette en Joan )
Richard Price en Steven Zaillian ( de nacht van )
Regie voor een Variety-serie
Derek Waters en Jeremy Konner ( dronken geschiedenis )
Andy Visser ( Jimmy Kimmel Live )
Paul Pennolino ( Vorige week vanavond IN met John Oliver )
Jim Hoskinson ( De late show IN met Stephen Colbert )
Don Roy King ( Zaterdagavond Live ) ***WINNAAR
Outstanding Variety Talk-serie
Volledig frontaal met Samantha Bee
Vorige week vanavond met John Oliver ***WINNAAR
The Late Late Show met James Corden
De late show met Stephen Colbert
Uitstekende hoofdrolspeler in een komedieserie
Anthony Anderson ( Zwartachtig )
Aziz Ansari ( Meester van niemand )
Zach Galifianakis ( manden )
Donald Glover ( Atlanta )***WINNAAR
William H. Macy ( Schaamteloos )
Jeffrey Tambor ( Transparant )
Uitstekende hoofdrolspeelster in een komedieserie
Pamela Adlon ( Betere dingen )
Jane Fonda ( Grace en Frankie )
Allison Janney ( Mama )
Ellie Kemper ( Onbreekbare Kimmy Schmidt )
Julia Louis-Dreyfus ( Veep )***WINNAAR
Tracee Ellis Ross ( Zwartachtig )
Lily Tomlin ( Grace en Frankie )
Uitstekende comedyserie
Zwartachtig
Veep ***WINNAAR
Uitstekende hoofdrolspeler in een gelimiteerde serie of film
Ahmed Rijst ( de nacht van )***WINNAAR
Benedict Cumberbatch ( Sherlock )
Robert De Niro ( De tovenaar van leugens )
Ewan Mcgregor ( Fargo )
Geoffrey Rush ( Genie )
John Turturro ( de nacht van)
Uitstekende hoofdrolspeelster in een gelimiteerde serie of film
Carrie Coon ( Fargo )
Felicity Huffman ( Amerikaanse misdaad )
Nicole Kidman ( Grote kleine leugens )***WINNAAR
Jessica Lange ( Vete: Bette en Joan )
Susan Sarandon ( Vete: Bette en Joan )
Reese Witherspoon ( Grote kleine leugens )
Uitstekende gelimiteerde serie
Grote kleine leugens ***WINNAAR
de nacht van
Uitstekende hoofdrolspeler in een dramaserie
Sterling K. Brown ( Dit zijn wij )***WINNAAR
Anthony Hopkins ( Westworld )
Bob Odenkirk ( Je kunt beter Saul bellen )
Matthew Rhys ( De Amerikanen )
Liev Schreiber ( Ray Donovan )
Kevin Spacey ( Kaartenhuis )
Milo Ventimiglia ( Dit zijn wij )
Uitstekende hoofdrolspeelster in een dramaserie
Viola Davis ( Hoe weg te komen met moord )
Claire Foy ( De kroon )
Elisabeth Mos ( Het verhaal van de dienstmaagd )***WINNAAR
Keri Russell ( De Amerikanen )
Evan Rachel Wood ( Westworld )
Robin Wright ( Kaartenhuis )
Uitstekende dramaserie
Het verhaal van de dienstmaagd ***WINNAAR
Vreemde dingen
Westworld
Uitstekende gastacteur in een dramaserie
Ben Mendelsohn ( Bloedlijn )
Hank Azaria ( Ray Donovan )
Gerald McRaney ( Dit zijn wij ) *** WINNAAR
BD Wong ( Mr. Robot )
Brian Tyree Henry ( Dit zijn wij )
Denis O'Hare ( Dit zijn wij )
Uitstekende gastactrice in een dramaserie
Cicely Tyson ( Hoe weg te komen met moord )
Laverne Cox ( Oranje is het nieuwe zwart )
Shannon Purser ( Vreemde dingen )
Alison Wright ( De Amerikanen )
Alexis Bledel ( Het verhaal van de dienstmaagd ) *** WINNAAR
Ann Dowd ( De restjes )
Uitstekende gastacteur in een komedieserie
Matthew Rhys ( meisjes )
Ahmed Rijst ( meisjes )
Lin-Manuel Miranda ( Zaterdagavond Live )
Dave Chappelle ( Zaterdagavond Live ) *** WINNAAR
Tom Hanks ( Zaterdagavond Live )
Hugh Laurie ( Zaterdagavond Live )
Uitstekende gastactrice in een komedieserie
Wanda Sykes ( Zwartachtig )
Becky Ann Baker ( meisjes )
Melissa McCarthy ( Zaterdagavond Live ) *** WINNAAR
Carrie Fisher ( Catastrofe )
Angela Bassett ( Meester van niemand )
Kristen Wiig ( Zaterdagavond Live )
Uitstekende reality-competitie
De stem ***WINNAAR
Regie voor een dramaserie
Vince Gilligan ( Je kunt beter Saul bellen )
Stephen Daldry ( De kroon )
Reed Morano ( Het verhaal van de dienstmaagd ) ***WINNAAR
Kate Dennis ( Het verhaal van de dienstmaagd )
Lesli Linka Glatter ( thuisland )
De gebroeders Duffer ( Vreemde dingen )
Jonathan Nolan ( Westworld )